coc Clash of Clans Yeni Birlik The Headhunters

coc Clash of Clans Yeni Birlik The Headhunters

Merhaba arkadaşlar

Hepimizin bildiği üzere Supercell ciddi bir arayış içerisinde, yeni yayınlanan Th13 (Belediye binası 13) ü herkes tamamladı. Th14 (Belediye Binası) ün hazırlıklarına bile başlanmadı. Eeeee napıcak bu insanlar. Klan savaşı klan ligi onlardan da sıkıldık. Durumun farkında olan oyun tasarım grubu çözüm olarak öncelikle bir update paketi yayınladı. Bu pakette barbar kral ve kraliçe nin maksimum 70 lvl olan son seviyesi acilen 75 e çıkarıldı. Okçu kulesi ve büyücü kulelerine yeni seviye ilave edildi. Tabiki bu kadar basit düzenlemeler oyunun müptelalarını oyunda tutmaya yeterli değildi.

Neler Yeni

Önce yeni süper birlikler duyuruldu. Süper cadı ve dev iskelet kardeşleri ile cehennem ejderleri YouTube ve diğer sosyal medyada sunumu yapıldı. Ama bu da etkili olmadı. Yeni birleyler gerekiyordu işte tam bu sırada tasarımcılardan biri bağırdı. Buldummmmmmmm

Yeni Birlik

The Headhunters kafa avcıları

The Headhunters

Evet bu özel birlikler yeni bir heves olabilir. Bizi oyalayabilir. Ama çok çalışmanız gerekiyor sayın Supercell bu oyun artık çok sıkıcı.

Kısaca birliğimizi tanıtırsak Town Hall 12’de bulunan yepyeni bir Karanlık İksir Birliği. Bu gizemli birim, menzilli bir saldırı olarak ölümcül kartları atar, Duvarların üzerinden atlayabilir, aşağıdaki hedeflere karşı ekstra hasar verir:

Kahramanlar

o zaman hepinize keyifli oyunlar…

webtenoyna.com

5 1 vote
Yazarı Oyla
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× Bize Ulaşın...