Clash Royale Nisan 2019 Güncellemesi

Merhabalar, Clash Royale Nisan 2019 Güncellemesi yayınlandı. Ekibimiz yeni güncellem ile Clash Royalde neler oldu inceledi ve yenilikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Clash Royale Nisan Güncelleme
Clash Royale Nisan Güncelleme

Öncelikle bizi yeni bir karşılama ekranı ile bekliyor. Görsel olarak bir çok düzenlemenin yapıldığını söyleyebiliriz. Kullanımı arttırmak için önemli görsel değişikliklere gidilmiş. Görevler butonu değiştirilmiş. “OFFF bize ne” dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen Clash Royale Nisan 2019 güncelleme de ne yenilikler var birlikte inceleyelim.

Neler Yeni;

Kupa yolu diye yeni bir yolumuz olmuş. 1’e bir savaşlarda kupa yükseltirken artık ödül kazanıyoruz. Oyuna girince zaten hemen kupa yolunda katettiğiniz yolun ödülleri arka arkaya veriliyor. Oyuna yeni başlayanlar için cazip olabilir ama bizim için hiçte özendirici değil. Zaten bir anda tüm yolu katedip tüm ödülleri alıverdik.

Clash Royale Nisan Güncelleme
Clash Royale Nisan Güncelleme

3 yeni oyun modumuz var, Ejder Avı, İksir Kapmaca ve Mega Deste.

Clash of Clans ‘tan kart çalmışız, sanırım fikirler tükeniyor. Deprem yeni kart olarak açılıyor.

Büyük güncelleme olarak tanıtılan aslında herhangi bir önemli değişiklik içermeyen bu güncelleme ile sadece görsel olarak sağladığı katkıyı size övebiliyoruz. Onun haricinde beklediğimiz yaratıcı fikirler, forumlarda ve youtube kanallarında dolaşan hiçbir yenilik/fikir malesef değerlendirilememiş.

Yeni güncellemeyi şimdiden dört gözle bekliyoruz.

webtenoyna.com

webtenoyna
Takip Edin
Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Bize Ulaşın...