Webtenoyna Resmi Klan Sayfamıza Hoşgeldiniz...

 

Bu sayfayı klanımıza katılan tüm üyelerimize klan kurallarımızı açıklamak ve yorumlarınızla klanımızı geliştirmemize yardımcı olmanız için tasarladık.

Kısaca kendimizi tanıtalım. Uzun süre "Zavk V2" de eğitim gördükten sonra kardeş klan liderimiz "Can" dan icazet alarak 16 Mart 2016 tarihinde websitemizi desteklemek ve tanıtımızı artırmak amacı ile bu klanı "Furkan" la birlikte kurduk. Klanımızdan birçok değerli arkadaşımız geldi geçti. Bizim klanımızı tercih edip bize destek olan, bilgi ve becerilerini paylaşan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

Kendimizi tanıttık, şimdi sırada Kurallar var;

Klana üye olmak için TH7 ve TH8 (TH= Belediye Binası) olmanız gerekiyor. Full olanlar herzaman tercihimizdir.
Belirli bir kupa ve yıldız sınırımız yoktur.
Bağış en önem verdiğimiz konu, takip ederiz ve yeterli bağış yapmayanları uyarır, daha sonra klandan atarız.
Klan savaşlarına katılım için "Büyük" olma şartı aranır.
"Büyük" olmak için TH7 lerde min 70 savaş yıldızı, TH8 lerde 140 savaş yıldızı, TH9 de ise 250 savaş yıldızı almış olmak zorunludur. Bunun haricinde klanda gördüğünüz "Büyük" ler eskiden klana dahil olmuş arkadaşlarımızdır.

 

En çok sorulan sorumuza gelelim. "Yardımcı Lider" nasıl olunur. YL olmak aslında çok kolay. Öncelikle Whatsapp grubumuza üye olmanız çok önemli, ardından klanımız için önemli olan bağış sınırını aşmanız lazım. Bu sınır aylık 2.000 asker. Bu her ay istisnasız aşılmalı. Tabiki birde kalıcılık ve güven...
Birsürü klan var sizin klanınıza mı kaldım derseniz çok basit "ayrıl" a basıyorsunuz 🙂 hepsi bu kadar.
Klanımız sürekli tarafımızdan takip edilmektedir. Çok aktif bir klan değiliz ama bol bağışlı bir klanız. Dolayısıyla bu özelliğimizi korumak adına zaman zaman klanda elemeler yapılmaktadır.Bilginize.

Şimdilik bu kadar, bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir yada yorum yazabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ...

webtenoyna.com ekibi

Klana e-posta ile abone ol

Bu klana abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 387 aboneye katılın