AndroidClash of Clans

coc Clash of Clans hesap değiştirme 2023

coc Clash of Clans hesap değiştirme 2023

Merhaba Clash severler, Clash of Clans hesap değiştirme sorununu çok duyuyoruz bu aralar ve bu yüzden bu konuda yazı yazmak istedik. Sanırım bu konu hakkında çok yazı da yazılmıyor.

coc Clash of Clans hesap değiştirme 2023

Aşağıda uzun uzun anlatacağız eğer faydalı olmazsa lütfen yorumlara yazın, fotolu bir yazı da yayınlarız hemen. Şimdiden yeni hesabınız hayırlı olsun…

Clash of Clans Hesap Değiştirme

Clash of Clans’da hesap değiştirmek için yapmanız gerekenler;

 • Öncelikle oyunun ayarlar bölümüne giriş yapacaksınız. Dişli çark işaretinden giriş yapabilirsiniz.
 • Ayarlar kısmına girdiğiniz zaman Facebook hesabınızla Google Play hesabınız alt alta yer alıyor olacak.
 • Bu iki hesaptan alt kısımda yer alan Google Play hesabının üzerine tıklayacaksınız.
 • Bağlantı kesildi yazacak. Bağlantı kesildi yazan yere bir kez daha tıklarsanız bu defa oturum açmaya başlayacak.
 • Oturum açma ekranı karşınıza gelecek. Bu ekranda cihazınızda yer alan hesaplar yer alacak.
 • Oyunu hangi hesaba kaydettiyseniz o hesaba geçiş yapacaksınız. Geçiş yapmak istediğiniz hesabın üzerine tıklayacaksınız.
 • Hesabın üzerine tıkladığınız zaman bunu herhangi bir virüs veya otomatik değiştirme olmadığın kanıtlamanızı sizden isteyecek. Siz de verilen boşluğa büyük harflerle “ONAYLA” yazacaksınız.
 • Onayla yazınca tamam butonuna basacaksınız. Hesabınızdaki oyun yüklenmeye başlayacak.

Clash of Clans Hesap Değiştirme

Hesapları değiştir’den Clash of Clans Android’de tek yapmanız gereken, şu anda oyuna bağlı olan hesabın bağlantısını kesmek ve bu Google Play, Facebook veya SuperCell ID setleri arasında seçim yapmak için oyundaki ilerlemenizi gösteren hesapla giriş yapmak.

Google Play oyunları

Clash of Clans Google hesabınızla kaydetmenize, oyununuzu geliştirmenize ve başarıların kilidini açmanıza olanak tanıyan oyun oynama hizmetini destekleyen bir video oyunudur.

Daha önce bir Google Play Oyunlar hesabını Clash of Clans’a bağladıysanız, onu farklı bir hesapla değiştirmek istiyorsanız, önce oturumu kapatmanız gerekir. Bu nedenle, Clash of Clans ana ekranının sağ alt kısmındaki dişli simgesine dokunun, oturumu kapatmak için Google Play başlığının altındaki Bağlandı düğmesini tıklayın.

Bu noktada, oyundaki ilerlemenizi içeren başka herhangi bir hesabı bağlayabilirsiniz. Bir Facebook hesabı veya bir SuperCell Kimliği kullanabilirsiniz. Ancak farklı bir Google Play Oyunlar hesabı bağlamak istiyorsanız, size vereceğim talimatları uygulamanız gerekir.

Clash of Clans Hesap Değiştirme

 • İlk olarak, Clash of Clans ana ekranında dişli simgesine tekrar basın ve Google Play başlığının altında bulunan ayrı düğmesini tıklayın.
 • Bu noktada hizmet başlar. Google Play Oyunlar size hangi Google hesabıyla oturum açacağınızı soracaktır. Tek yapmanız gereken, oyun ilerlemenizi kaydedecek diğer Gmail hesabına tıklamak veya alternatif olarak, farklı bir Google hesabıyla oturum açmak için başka bir hesap eklemek için oluştur düğmesine basmaktır.
 • Ondan sonra, kadar birkaç dakika bekleyin Clash of Clans yeni köyü yüklemenizi isteyen bir uyarı ile yeniden başlar. Son olarak onaylamak için OK düğmesine basın.
Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
1
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x