TH11 Update: Sneak Peek 2 (Türkçe)

image

TH11 güncellemesinin 2. Sneak Peek’i de yine kalkanlarla ilgili. Bu sefer ise “Village Guard” ve “Personal Breaks” hakkında bilgi vereceğiz 🙂

Village Guard ile başlayalım. Eğer Village Guard aktif ise online gibi gözükürsünüz, aynı normal bir kalkana sahipmişsiniz gibi. Bu özellik aktif iken saldırı yapabilirsiniz.

Ayrıca geçen Sneak Peek’te bahsettiğimiz, saldırı yapıldığında kalkanın azalması gibi bir olay Village Guard’da söz konusu değildir. Aktifken saldırı yapıldığında azalmaz.

Normal kalkan bittiği zaman devreye girer.

Village Guard almanın 3 yolu vardır;

  1. Bedavaya almak. Şampiyon 1 ve altı, Titan 3, Titan 2 ve Titan 1- Legend şeklinde verilir. Titan 1 ve Legend oyuncuları en fazla Village Guard’ı alır.
  2. Taş ile alma. 10 taş karşılığında 2 saat Village Guard alınabilir. Günde en fazla 1 kere alınabilir.
  3. Zayıf bir saldırıya uğrama. Eğer size yapılan saldırı %30’un altında kalır ise 15 dakikalık Village Guard alırsınız. (Personal Break’de iseniz kalan dakikaya eklenir.)

Şimdi ise Personal Break’den bahsedelim. Personal Break oyunun, sizin bot veya hile kullanmadığınızı kontrol etmek için uyguladığı oyundan atmadır. Bu Sneak Peek verilmeden önce kesintisiz 6 saatlik oyun oynamanız halinde oyun sizi belli bir süreliğine oyundan atardı. Artık bu süre her 3 saatte 6 dakikalık bir araya döndü. Kalkan varken bu kural işlemez.

 

Kaçırdığımız bir bilgi varsa lütfen yorumlarda belirtiniz 🙂 Ayrıca beğenip paylaşmayı da unutmayın 😀

webtenoyna.com

 

Kaynak: https://www.facebook.com/ClashofClans/

 

 

0 0 votes
Yazarı Oyla
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× Bize Ulaşın...