Clash Royale Güncelleme Mayıs 2017

Clash Royale Güncelleme Mayıs 2017

Android Haber Köşesi iOS
Clash Royale Güncelleme Mayıs 2017
Clash-Royale-Mayıs-2017-güncelleme

Ve yazımızın yayınlandığı saatlerde ekran görüntüsü olarak aldığımız Clash Royale Mayıs güncellemesi ile ilgili geri sayım sürüyor. Az kaldı merak etmeyin. Yine bir denge güncellemesi ve bir çok kartın özellikleri değiştirilmiş. Bizim kullanmış olduğumuz oyun kartlarında bir değişiklik olmayacak umarım sizlerin işinize yarayacaktır.

Herkesin zaten bildiği bu değişiklikleri birde biz burada yayınlayalım dedik.

Dengeleme Güncellemesinde Neler Var;

Dengeleme Değişiklikleri Geliyor! (19/4)

Clash Royale’daki kart dengelemesiyle ilgili tutumumuz, oyun testi yaparak, topluluğu dinleyerek ve istatistiklerin incelenmesiyle netlik kazanmaktadır. Oyunu ince ayarlar yaparak ve olabildiğince eğlenceli kılmak için düzenli dengeleme değişiklikleri yapacağız.

Bu dengeleme değişikliğinde Kraliyet Devi ve Elit Barbarlara eğildik. Okuyun!!

Kraliyet Devi: Mevzilendirme Süresi 1 saniyeden 2 saniyeye çıkarıldı

  • Mevzilendirme süresini düzenleyerek savunana köprüde ya da cepte oynanan Kraliyet Devlerine (kule düştüğünde Arenanın yanında yer alır) karşılık vermek için daha fazla zaman tanıyor Bu değişiklik ve daha fazlasına dair bilgi almak için aşağıda yer alan son Radio Royale bölümünü dinleyin!

Elit Barbarlar: İsabet Puanı -%4, ilk saldırı 0,1 daha yavaş olacak

  • Bu değişiklik, Elit Barbarlarla başa çıkmayı biraz daha kolaylaştıracak. Hala zorlu bir tehdit ve karşı atağa geçerken uğraşması zor, koca adamlar olmaya devam edecekler ancak eskisi kadar yorucu olmayacaklar.

Fırın: İsabet puanı -%5

  • Fırın, saldırın için çok iyi bir destek olsa da yüksek isabet puanı yüzünden savunmada biraz zorlayıcı olmaya devam ediyor. Küçük bir değişikliğin yararı dokunacaktır.

Goblin Kulübesi: İsabet puanı %5

  • Goblin Kulübesi yeterince uzun süre Fırının gölgesinde kaldı! Yukarıdaki değişiklikle birlikte ikisi de destenizin durumuna göre daha ilgi çekici ve uygulanabilir birer seçenek olacaklar.

Elektro Büyücü: Vuruş Hızı 1,7 saniyeden 1,8 saniyeye çıkarıldı

  • Elektro Büyücü, menzilli bir destek birliği için daha fazla hasar ve kontrol sağlayacak. Daha düşük vuruş hızı onu her iki bölgede de yumuşatacak.

Cellat: Hasar %6

  • Celladın hataları düzeltildiğine göre onu eski görkemine kavuşturabiliriz! Aynı zamanda son zamanlarda popülerleşen Lav Tazılı destelerde karşı çıkma için harika bir seçenek haline gelecek.

Balon: Ölüm Hasarı gecikmesi 1 saniyeden 3 saniyeye çıkarıldı

  • Yaptığımız son değişiklikle balonun daha geçerli bir saldırı haline gelmesi harika oldu. Yeni, ekstra patlayıcı Ölüm Hasarı çok iyi işliyor! Ancak aynı zamanda Dalkavuk ya da Okçu gibi karşı kartlara biraz daha gecikme ekleyerek patlamalardan kaçmak için daha iyi bir olanak oluşturmak da istiyoruz.

İskelet Ordusu: İskelet sayısı 15’ten 14’e düşürüldü

  • Arenada “İskelet dengesini” bozmayacak başka bir önemli değişiklik yapıyoruz. Umarız.

Oduncu: İsabet puanı %4

  • Güçlü, hızlı ve ilgi çekici bir Öfke etkisi olsa da çoğu durumda isabet puanı son derece etkisiz. Biraz daha isabet puanı ona yardımcı olacak!

O zaman keyifli oyunlar hepinize, Clash Royale deki Klanımıza bekleriz. Adı ne mi tabiki webtenoyna 🙂

webtenoyna.com

Kaynak : Supercell

webtenoyna
Takip Edin
Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments