coc Clash of Clans 2018 de TH12 (Belediye Binası 12, BB12) güncellemesi yapacak mı? Sanırım hepinizin merak ettiği konu bu. Bu konu ile ilgili internette bir çok yazıya, videoya ve görüntüye ulaşabilirsiniz. Ama siz boşuna uğraşmayın biz bu konuyu sizin için derledik. Evet bakalım TH12 (Belediye Binası 12, BB12) ne zaman geliyor.

th12 güncelleme

th12 güncelleme

Clash of Clans youtuber larından world of clans ve Galadon Gaming yukarıdaki ilk görüntüleri sızdırdı. Ardından supercell den yalanlama geldi. Daha önce de aynı senaryoyu th 11 çıkarken  görmüştük. Aşağı yukarı benzeri bir görselle karşımıza çıkmıştı.

th12 güncelleme

th12 güncelleme

Duvarlar yine mavi mi olacak dersiniz. Biz mavi sevmiyoruz ama bakalım görecez.

Ne zaman yayınlanacak;

İşte bu konuda çok fazla kehanet var, tüm internet dünyası bu konu hakkında yıkılıyo. Ama net bişey söylemiyor kimse.

Ama şunu söylemek lazım. Bildiğiniz gibi her iki yılda bir yeni köy binası geliyor, TH 10 u Mayıs 2013 te, TH11 ise aralık 2015 te gelmişti. Yani 2018 başlarında yeni bir belediye binası bekleniyor zaten.

Peki Neler Var;

İşte bu konuda ilk gelen bilgi bir marketimizin olacağı;

th12 güncelleme

th12 güncelleme

Artık bu marketten ne alacağız bunu bilmiyoruz. Daha önce de yayınladığımız gibi ticaret başlayacak sanıyoruz. Ama öğrenir öğrenmez biz paylaşacağız. Sizde bizimle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Birde yeni bir mode bekliyoruz 1 e 1 savaş modu.

TH12 güncelleme_1by1mode

TH12 güncelleme_1by1mode

 

30 Mayıs ta Supercell sitesinden TH12 yi resmi olarak duyurdu. Yine kimsenin beklemediği yenilikler var. En ilginci de Belediye Binasının üzerine Mega Tesla yerleştirilmiş olması. Evet yanlış duymadınız TH12 kendi koruması ile birlikte geliyor. 2. Köyümüzden tanıştığımız Mega Tesla belediye binasının üzerinde bizi koruyacak ve 5. Seviyeye yükseltirseniz bir bombaya dönüşüp bina yok olurken çok zaiyat verecek. Bir sürü yeniliğin geleceği vadedilen yeni güncelleme ile ilgili haberlere buradan ulaşabilirsiniz…

TH 12 yeni güncelleme

TH12 yeni güncelleme

Yeni Güncelleme 11 Haziran 2018 itibariyle yayınlandı. Çok heyecanlandık, bir çok yenilik yapmış Supercell, peki neler var, neler yeni, sorularınızı aşağıdaki yazımızı tıklayarak cevaplayacağız. Yaklaşık 12 saattir tüm ekibimiz oyun üzerinde çalışıyor.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler…

webtenoyna.com

Print Friendly, PDF & Email
webtenoyna
Takip Edin

webtenoyna

2009 dan beri sizleri bilgi ile buluşturan bir çok sitenin kurucusu. Oyun deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi sizlere aktarmak en önemli vizyonumuz.
webtenoyna
Takip Edin

Latest posts by webtenoyna (see all)