coc Clash of Clans güncelleme Mart 2016

Android Haber Köşesi iOS

Evet coc clash of clans güncellemeye doymuyor. İşte mart 2016 güncellemesinde neler var, neler yeni, yeni karakter hakkında son açıklamalar hepsi webtenoyna.com da.clash-of-clans-update 2016

Neler Yeni;
Evet Mart 2016 güncellemesiyle oyunumuza dahil olan yeni karakter, Kara İksirle alınan The Bowler ( Atıcı ). En önemli özelliği binalara ciddi hasar vermesi, bir kaya fırlatıyor ve bu kayalar en yakın binaya sıçrıyor. Bu dev kayalar yanlızca ileri doğru zıplıyor. Bu sayede 2 binaya aynı anda saldırmış oluyor. Dolayısıyla The Bowler ( Atıcı ) lardan oluşan bir kombinasyonu izlemek keyifli olabilir.
Ne işe yarar;
Bunu öğrenmek için öncelikle 10. Seviye belediye binasına Th10 ve 7. Seviye kara kışlaya sahip olman gerekli.

Neler güncellendi;
Mart 2016 güncellemesi Th11 belediye binası ile Havan Topu 9. Seviye ve Cehennem Kulesi 4. Seviye yeni seviye olarak savunmaya ekleniyor ve artık savunmaları aşmak giderek zorlaşıyor. Savunmalar gelişirken tabiki diğer birimler de unutulmamış, onlarda da seviye artışı söz konusu. Goblin, Valkyrie ve Hog (Domuz Binicisi) de Th10 belediye binası ile birer seviye kazandı ve artık daha güçlüler. Böylece Goblin 7. Seviye, Valkyrie 5. Seviye ve Hog (Domuz Binicisi) de 6. Seviye olmuş oldu. Valkyrie’nin ilk saldırı gücü ile ilgili geri bildirimleri Supercell değerlendirmiş olacak ki, bu özelliğini geliştirip daha etkili bir karakter olma yolunda bir adım atılmış.

Dengeleme ve Oyun Değişiklikleri;

İşte hiç sevmediğim kısım, alıştığımız birçok özellik burada kısıtlanıyor, Th11 Belediye binasında Grand Warden (büyük koruyucu) yaşam aurası ve menzili azaltılmış. Th10 Belediye binasında Cehennem Kulesi çoklu hedef seçimlerinde artık çok daha hızlı bir hale getirilmiş. Th9 Belediye binasında iskelet isabet puanları azaltıldı ve cadılardan doğan iskeletlerin tuzakları tetiklemesi önlendi. X yayları hasarının arttırıldığı söyleniyor ama biz oynarken hiçbir değişiklik gözlemlemedik.

Genel olarak en güzel şey tüm büyü süreleri 20 dakikaya düşürülmüş. Bizce en güzel haber bu. Kötü olan saldırı başına savaş süresi tekrar 3 dakika oldu, bu bizce kötü oldu.

Ekranın üstündeki İnşaatçılar kısmına bastığınızda bütün inşaatların ne kadar süresi kalmış görebileceksiniz. Klan savaşı detayları aşağı sağ köşeye alınmış, ama ayrıntılar rezalet olmuş bizce. Daha önce daha anlaşılırdı. Webtenoyna.com olarak bu değişikliğin düzeltilmesini talep ediyoruz.
Hava Savunmalarının tipleri tamamen değişmiş, eskiden rahatlıkla anlayabildiğimiz seviyeleri artık anlayamıyoruz
Zehir Büyüsü attığınız birimler eğer savaş alanında düşman birim yoksa normal şartlarda ölene kadar Zehir Büyüsünün içinde beklerdi. Artık Zehir Büyüsünden kaçıyorlar!

webtenoyna
Takip Edin
Latest posts by webtenoyna (see all)
Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments