coc Clash of Clans güncellemeye ve kendini yenilemeye devam etti yine bu ay. Supercell in duyurduğu yeni güncelleme ile ilgili yine en önce bilgiyi bizden alacaksınız. Sizler için araştırdık;

Dosluk Savasi

Neler Yeni;

Çok fazla yenilik yok bildiğimiz kadarıyla, sadece Clash Royale’de çok fazla kullanılan ve bizce çok yararlı bir özellik dosluk savaşı, coc Clash of Clans ında vazgeçilmezi olarak Dosluk Mücadelesi adı ile yerini alacak. Peki ne demek bu Dosluk Mücadelesi; Clash Royale oynayanlar bu özelliği kullanmayı çok iyi biliyorlar, iksir, altın, birlik, büyü, kahraman ve tuzak harcamadan sınırsız dostane mücadele yapabileceksiniz.

Nasıl Yapılır;

Güncelleme ile birlikte gelecek yeni “Mücadele” düğmesine basıyorsunuz. Daha sonra köy düzenlerimizden birini seçiyoruz, savaş yada normal köy düzenlerinden birisini.Metin ekleyip klan postası olarak gönderiyoruz ve sınırsız mücadelemiz başlıyor.

Bu özelliğin faydalarını biz Clash Royale de çok fazla gördük. Sonuç olarak her saldırı bir deneyim, saldırı ve savunmanızı test etmeniz için bir fırsattır. Her türlü ordu kombinasyonunuzu deneyebilir yeni taktikler edinebilirsiniz.

Ne Zaman;

Her forum sitesinin bir tahmini var, Supercell bir tarih vermiyor her zaman ki gibi ama biz Haziran başında çıkacağı konusunda ciddi duyumlar aldık.

 

webtenoyna.com

Kaynak: Supercell

Bir sonraki Clash of Clans güncellemesi için tıklayınız.

Print Friendly, PDF & Email
webtenoyna
Takip Edin

webtenoyna

2009 dan beri sizleri bilgi ile buluşturan bir çok sitenin kurucusu. Oyun deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi sizlere aktarmak en önemli vizyonumuz.
webtenoyna
Takip Edin

Latest posts by webtenoyna (see all)