coc Clash of Clans güncelleme Mayıs 2016 Dostluk Mücadelesi

coc Clash of Clans güncellemeye ve kendini yenilemeye devam etti yine bu ay. Supercell in duyurduğu yeni güncelleme ile ilgili yine en önce bilgiyi bizden alacaksınız. Sizler için araştırdık;

Dosluk Savasi

Neler Yeni;

Çok fazla yenilik yok bildiğimiz kadarıyla, sadece Clash Royale’de çok fazla kullanılan ve bizce çok yararlı bir özellik dosluk savaşı, coc Clash of Clans ında vazgeçilmezi olarak Dosluk Mücadelesi adı ile yerini alacak. Peki ne demek bu Dosluk Mücadelesi; Clash Royale oynayanlar bu özelliği kullanmayı çok iyi biliyorlar, iksir, altın, birlik, büyü, kahraman ve tuzak harcamadan sınırsız dostane mücadele yapabileceksiniz.

Nasıl Yapılır;

Güncelleme ile birlikte gelecek yeni “Mücadele” düğmesine basıyorsunuz. Daha sonra köy düzenlerimizden birini seçiyoruz, savaş yada normal köy düzenlerinden birisini.Metin ekleyip klan postası olarak gönderiyoruz ve sınırsız mücadelemiz başlıyor.

Bu özelliğin faydalarını biz Clash Royale de çok fazla gördük. Sonuç olarak her saldırı bir deneyim, saldırı ve savunmanızı test etmeniz için bir fırsattır. Her türlü ordu kombinasyonunuzu deneyebilir yeni taktikler edinebilirsiniz.

Ne Zaman;

Her forum sitesinin bir tahmini var, Supercell bir tarih vermiyor her zaman ki gibi ama biz Haziran başında çıkacağı konusunda ciddi duyumlar aldık.

 

webtenoyna.com

Kaynak: Supercell

Bir sonraki Clash of Clans güncellemesi için tıklayınız.

webtenoyna
Takip Edin
Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
OĞUZHAN

Ne zaman?

Furkan

Kesin bir bilgi yok, haziranın başlarında sanırım.

Furkan

Güncelleme gelmistir.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Bize Ulaşın...