coc Clash of Clans Klan Oyunları Hilesi olur mu demeyin. Yazımızı okuyun…

Evet Aralık 2017 güncellemesi ile coc Clash of Clans ta yeni bir bağımlılık yapan klan oyunları hakkında biraz bilgi verelim.

Nedir Klan Oyunları;

Supercell tarafından  coc Clash of Clans a olan ilginin azaldığı hissedildiğinde yeni fikirler hemen devreye giriyor ve bu zeki atılımlar sayesinde oyunun akıcılığı ve bağımlılığı arttırılmış oluyor. Nasıl mı klan oyunları tam bir tuzak, sizi saatlerce oyuna kitleyebiliyor. Çok zekice hazırlanmış ve ödüller muazzam. Cezbediyor ve klan olarak iştirak varsa bu ödüllere kavuşmak çok kolay oluyor. Şimdi ödüllere gelelim.

Yeni Neler var;

Ödüller gerçekten muazzam, özellikle büyü kitapları ile;

  1. Hero / Kahramanlarımızın yükseltmelerini
  2. Birlik yükseltmelerini
  3. Bina yükseltmelerini
  4. Büyü yükseltmelerini
  5. Yada hepsinin yerine geçen tek büyü ile hemencecik bitirebiliyoruz.

Büyülerimizle;

  1. Kışla da askerlerimizin çıkış sürelerini ve kahramanlarımızın uyanma sürelerini arttırabiliyoruz. Her iki köy içinde ama sadece 1 saatliğine unutmayın.
  2. Yine tüm kaynaklarımızdan 1 gün boyunca 2 katı iksir kazanabiliyoruz
  3. En sevdiğim büyü 2 köy içinde geçerli tüm birlikleri köy seviyenizin verdiği max seviyeye ulaştırıp kullanabiliyoruz.

Peki neden şikayetçiyiz;

İşte geldik en önemli konuya, Supercell bu oyunları yaparken en önemli konuyu atlamış. Tamam klan katılımı şart herkes oyunlara katılacak. Puan kazandırracak. Bunlarda güzel…

webtenoyna.com olarak kabul edemediğimiz ve klan oyunları hilesi olarak hepinizin merak ettiği şey 0 puanınız olsa bile klan oyunlarına katılmanız durumunda bu ödülleri hiçbir şey yapmadan alabilmeniz. Beleşçiler için harika tabi, klanda zaman harcayan puan kasan diğer oyuncular için klan oyunlarındaki en büyük hile.

Acil olarak bu konunun düzeltilmesi gerekiyor. Klandan adam atmak çözüm değil. Adaleti klan oyunları hilesinde değil adalette arayın.

Saygılar Sunarız.

Bizi Takip etmeye devam edin…

 

Print Friendly, PDF & Email
webtenoyna
Takip Edin

webtenoyna

2009 dan beri sizleri bilgi ile buluşturan bir çok sitenin kurucusu. Oyun deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi sizlere aktarmak en önemli vizyonumuz.
webtenoyna
Takip Edin

Latest posts by webtenoyna (see all)