Klan Savaşı Ligi

coc Clash of Clans Klan Savaşı Ligi

Android Haber Köşesi iOS

coc Clash of Clans Klan Savaşı Ligi

Ekim 2018 güncellemesi ile beraber coc Clash of Clans Klan Savaşı Ligi ile tanışmış olduk ve ligle ilgili deneyimlerimizi paylaşmak istediğimiz yazımızı webtenoyna.com olarak hemen yazalım dedik.

Öncelikle ligin 7 gün boyunca sürdüğünü belirtelim. Ciddi zaman harcamanız gerekiyor. 7 rakibiniz var ve rakiplerinizle 1 er gün ara ile karşılaşıyorsunuz. Kaleler hergün  yeni askerlerle dolması gerekiyor.

Kaç oyuncu ile katılabiliyoruz. İstediğiniz kadar oyuncu ile katılabilirsiniz. Ama dikkat. 19 kişilik bir ekiple 15 lik bir lige katılabiliyorsunuz. Hergün için bu 19 kişilik ekipten değişik kişilerle ekip oluşturmanızı sağlayan bir sistem kurulmuş ki bu çok güzel bizce.

Yeni Güncelleme ile artık 30 x 30 savaşlar yapabiliyoruz.

7 günün sonunda en çok yıldız toplayan klan ligin galibi oluyor ve yeni bir çok ödülü de alıyor.

Savaş Günlerindeki saldırılardan, normal Klan Savaşlarındaki gibi İksir, Kara İksir, Altın ve Klan TP’si kazanırsınız. Kazandığınız her savaş için savaş kazanma bonusları alma şansı elde edersiniz. Savaş kazanma bonusu, her Savaşın sonunda Hazinenize eklenir. Savaş kazanma bonusunu almak için klanınızın o günkü Klan Savaşını kazanması gerekir.

Oyuncular Klanlarının oynadığı lige ve sezon sonunda Grupta yer aldığı sıralamaya göre Lig Madalyası kazanırlar. En çok Lig Madalyasını Grubu lider tamamlayan Klanlar kazanır, sıralama düştükçe kazanılan Lig Madalyası da azalır:

Klan Ligi Ödülleri
Klan Ligi Ödülleri

Klanlarının sıralama ödülünün tümünü kazanmak için oyuncuların Sezon boyunca yaptıkları saldırılardan en az 8 Savaş Yıldızı kazanmaları gerekir. Hiçbir Savaş Yıldızı kazanmayan oyuncular Lig Madalyası ödüllerinin sadece %20’sini kazanabilir. Kadroda olan ama hiçbir Savaş Gününde Savaş Haritasına yerleştirilmemiş olan oyuncular da Lig Madalyalarının %20’sini alabilir.

Klan Ligini bitirince size ektra bonu verilecek, tabiki bonus verilecek oyuncu sayısı ligdeki sıranıza göre tespit edilecek.

  • 1. Sırada tamamlarsanız: 9 Oyuncu
  • 2. Sırada tamamlarsanız: 8 Oyuncu
  • 3. Sırada tamamlarsanız: 7 Oyuncu
  • 4. Sırada tamamlarsanız: 6 Oyuncu
  • 5. Sırada tamamlarsanız: 5 Oyuncu
  • 6. Sırada tamamlarsanız: 4 Oyuncu
  • 7. Sırada tamamlarsanız: 3 Oyuncu
  • 8. Sırada tamamlarsanız: 2 Oyuncu

Ekstra bonus alır. Bu bilgi Supercell de bile yok. Son olarak bu ödülleri dükkanda alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar…

webtenoyna.com

webtenoyna
Takip Edin
Latest posts by webtenoyna (see all)
Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments