coc Clash of Clans TH 14 ve BB 10 Ne Zaman Gelecek

coc Clash of Clans TH 14 ve BB 10 Ne Zaman Gelecek

coc Clash of Clans TH 14 ve BB 10 Ne Zaman Gelecek
coc Clash of Clans TH 14

Selam coc severler.

Öncelikle 2021 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederiz. Biz webtenoyna.com olarak 2020 yılında çok fazla sizleri bilgilendiremedik. Açığı inşallah 2021 yılında kapatacağız.

“Herkesten önce webtenoyna.com”

Yazımıza geri dönelim. TH 14 Belediye binası 14 ne zaman çıkacak. Evet bunu bilmek için Kahin olmak yada Supercell ’de çalışmaya gerek yok. coc Clash of Clans büyük güncellemeleri yayınlama süresi yaklaşık 18 aydır. Bunu Darian bile itiraf etti bir televizyon konuşmasında. Şimdi TH 12 ve TH 13 ün çıkış tarihlerine bakalım.

TH 12 11 Haziran 2018 de yayınlanmış. Tam 18 ay sonra;

TH 13 07 Aralık 2019 da yayınlanmış. Yani bu tarihin üzerine 18 ay eklersek;

TH 14 Haziran 2021 de yayınlanacak demek çok yanlış olmaz. Tabiki pandemi sebebi ile gecikme olur mu, yada pandemiden dolayı herkesin canı sıkılır oyunu tamamlar daha erken mi çıkartır Supercell onu bilemeyiz. Ama tarih yaklaşık olarak Haziran 2021….

Peki neler var;

TH 12 ile belediye binasına Tesla yerleştirip, belediye binasının kendisini savunmasını sağlayan Supercell, TH 13 te bunu bir adım ileri götürerek en güçlü silahı olan infernoyu koruma olarak belediye binasına koydu ve bina yok edildiğinde patlama ile çevresindeki birliklere zarar vermesini sağladı. Şimdi 1 adım daha ileri gitmesini bekliyoruz. Yıkım gücü en yüksek savunma kullanmak ( Taktik Avcı Uçağı ) yada farklı bir yeni savunma ile  belediye binasının yenilmezliği ilan edilecek. İlk beklentimiz x yayını ek savunma olarak yerleştirmesi ve bina yok olurken yıldırım çarpması etkisi ile birlikler daha fazla zarar vermesi olabilir.

Yeni bir kahraman gelir mi? webtenoyna.com olarak yeni bir kahraman beklemiyoruz. Ama yeni birlikler gelecektir. Öncelikle Clash Royaleden beklediğimiz birlikler var. Ama Brawl Stars karakterlerinden transfer yapmak bizce daha mantıklı olabilir.

Yeni savunma binası bekliyoruz. Şu an üzerinde çalışılan 2-3 alternatif olduğunu biliyoruz. Size en kısa sürede bunları size duyuracağız. Bunlardan birisi Kule X Yayı.

Evet BB 10 ile ilgili kısa sürede yayınlanacağını söyleyebiliriz. Biz bu aylarda bekliyoruz. Yeni birlikler ve binalar olmayacak. Çünkü yeni bir sürpriz var.

Bir vahşi dev sizi çağırsa ve siz onu takip etseniz. Arkasından yeni bir köye ulaşsanız. Nasıl ama evet, işte TH 14 ile gelecek en büyük yenilik bu. Yeni bir köyümüz daha olacak geliştirmek için. Detaylar ve fotoğraflar çok yakında…

Bizi takip edin lütfen.

webtenoyna.com

webtenoyna
Takip Edin
3.3 3 votes
Yazarı Oyla
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× Bize Ulaşın...