Online Soccer Manager ( OSM ) Dünyanın en iyi menajerlik oyunu

osm

 

Herkes gibi sende dünyanın en iyi menajeri olduğunu mu iddaa ediyorsun. O zaman OSM Online Soccer Manager incelememizi dikkatle okuyun.

Adından da anlaşılacağı gibi dünyada yüzbinlerce takipçisi olan OSM ‘de aklınıza gelecek tüm ligler var. OSM ekibi sayesinde takım listeleri ( OSM Scoutlist ) sürekli güncel kalmakta ve oyun zevkini arttırmaktadır.

Peki oyun nasıl oynanır konusuna gelirsek. Geliştirici oyunu çok sade tasarlamış, dolayısıyla oynamak çok basit yapmanız gerekenler;

  • Takımını seç herhangi bir lig olabilir Avrupa, Amerika, Brezilya, Asya v.b
  • Eeeee antrenör sensin takımını hangi dizilişte oynatacaksın, kim nerede görev yapacak bunlara karar vermen lazım. Tabiki sana otomatik diziliş geliyor. Ama fark yaratmak istiyorsan taşları yerinden oynatman lazım. Eğer takımların dizilişlerini kim nerde oynar bilmiyorsan o zaman buraya tıklaman lazım. Sana tüm bu soruların cevabını verecek bu link.

osm diziliş

  • Şimdi taktik zamanı, hucüm mu savunmamı karar ver.
  • Tabiki yaptığın dizilişe ve taktiğe göre yeni transferler şart.

O zaman başla bakalım. Gerişi oyun taktikleri bölümümüzde…

webtenoyna.com

Takip Edin

webtenoyna

2009 dan beri sizleri bilgi ile buluşturan bir çok sitenin kurucusu. Oyun deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi sizlere aktarmak en önemli vizyonumuz.
webtenoyna
Takip Edin

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
webtenoynaMahmut Beyazyüz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mahmut Beyazyüz
Ziyaretçi
Mahmut Beyazyüz

Kurucusu olduğunuz bu dünyanın en iyisi dediğiniz OSM nin beş para etmediğini yaşayarak öğrendim. Şöyle ki ; Oyuna 200 jeton verdin mi veya moderatör olduğunda ligden istifa eden oyunseverlerin yerine moderatör dışarıdan oyuna bağlanıp her türlü şike ile birinci oluyorlar ben buna şahit oldum ve soğudum. Birde moderatör birini banladığında sorgusuz süalsiz sayfasını kapatıyorsunuz bu da ayrı bir hata. Ayrıca moderatörün dürüst olmadığı bir ligten hakkaniyet beklemek büyük bir saflık. Biz gerçek şike yapanları şikayet ettik ama moderatör oldukları için atılmadılar veya sayfaları banlanmadı . Bu oyun tamamen şike üstüne kurulmuş ve moderatörler ile oyun sahipleri arasında gidip gelen bir… Read more »

webtenoyna
Ziyaretçi
webtenoyna

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizde uzun yıllardır takip ettiğimiz oyundan sırf bu bahsettiğiniz gerçek dengesizlikler yüzünden soğuduk. İnşallah bu durum düzeltilir.
Saygılarımızla
webtenoyna.com

× Bize Ulaşın...