coc Clash of Clans TH 13 Güncellemesi

coc Clash of Clans TH 13 ( Belediye Binası 13 ) Güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Merhaba Arkadaşlar, uzun zaman önce yayınladığımız

yazımızda bu yıl sonu bu güncellemeyi beklediğimizi size bildirmiştik. Zamanlama olarak da Aralık ayı gibi TH13 piyasaya sürülür bilgisini sizinle paylaştık. Lafı uzatmadan konuya girelim.

Neler var;

Evet sıkı bir güncelleme bekliyoruz. Üzerinde uzun zamandır çalışma yapılan bizleri oyun başında daha fazla tutacak bir güncelleme. Sırasıyla başlayalım;

TH 13 binasının tanıtımının yapıldığı videoyu hepiniz biliyorsunuz.

TH 13 İntro

Yeni binamızın teması “Dark Elixir and Ice” olarak açıklandı. Bu yüzden daha koyu ve kış temalı bir ortam göreceğiz. 13. Seviye Belediye Binası ( TH13 ) için, öncelikle elinizde bulunan 12. Seviye belediye binasını tamamen maksimum özelliklerine çıkartmamız gerekiyor. 

Giga Inferno

coc Clash of Clans TH 13 Güncellemesi
giga inferno

Giga Inferno, hem çok güçlü hem de aynı anda birden fazla düşmanı avlayabiliyor. Giga Tesla’da olduğu gibi, Giga Inferno’nun da seviyesi yükseltiliyor, 3. Seviye ve üstünde, patlama olduğunda ekstra bir bonus etkisi geliyor. Bu bonus etkisi bir buz pisti. Buz pisti patlama ile birlikte ortaya çıkıyor ve Belediye Binası’nın etrafını çevreliyor. Böylece düşmanların hareket kabiliyeti engelleniyor ve yavaşlatılıyor.

Scattershot

Yeni bir defansla tanışıyoruz. Scattershot;

coc Clash of Clans TH 13 Güncellemesi
Scattershot

Hem yer hemde hava birliklerinin yeni düşmanı bu savunmanın performansı daha soru işareti. 3-10 kare menzili var, atıcıya çok benzer özellikleri var, attığı taş sekiyor ve diğer birliklere de zarar veriyor. Golem ve Devler tanklarınız olamayacak artık. Kısaca TH13 te herşey değişecek.

Royal Champion

Yeni kahramanımız Royal Champion adı ile duyuruldu. Çok gizlenmeye çalışılsada biz onu bulduk 🙂 Barbar Kral a yeni bir arkadaş geldi sanırım. Okçu kraliçe ve Büyük Koruyucunun son zamanlarda yakınlaşmaları gözümüzden kaçmadı. Yoksa bir düğün mü var yakında 🙂

Yeni kahramanımızın özelliklerine bir göz atarsak, duvarların üzerinden atlayabilen, mızrak fırlatan bu hatun, yeteneğini açtığınızda ise en yakın 4 savunmaya kalkanını fırlatıyor ve ciddi hasar veriyor.

coc Clash of Clans TH 13 Güncellemesi
Royal Champion

Yeti

Yıllar önce yazımızda belirttiğimiz bir birlik bu. 31 Temmuz 2015 te yetiyi duyurmuştuk.

VE işte o gün geldi işte Yeti…

coc Clash of Clans TH 13 Güncellemesi
Yeti

Yeti ilginç bir birlik , Klanlar Savaşı’nda farklı şeylerden elementler alıyormuş . Yüksek isabet puanına sahip, herhangi bir binayı hedef alarak iyi hasar verebiliyor. Yeti herhangi bir hasar alır almaz, 10 Yetimite a dönüşerek, yaklaşık 300 sağlığı olan ve duvarlara sıçrayarak geçebilen yeni bir birliğe dönüşüyor ve bir sonraki savunmaya doğru koşmaya başlıyorlar.

Kuşatma Barakası – Siege Barracks

Kuşatma makinelerine bir yenisi daha ekleniyor. Kuşatma barakası havadan düşüveriyor. Tıpkı aşağıdaki videoda olduğu gibi 🙂

Son söz; Heyecanlı bir güncelleme bizi bekliyor. İlk güncelleme aldığınızda muhtemelen telefonunuz kilitlenebilir. Tabiki eski ise. Yeni modellerde sorun yaşamazsınız diye umuyoruz. Hepimiz Supercell’in bizi OP’lerin kilidini açmaya ve yükseltmeye motive etmek için yeni birlikler geliştireceğini biliyoruz, ancak şu ana kadar gördüğümüz bu güncelleme ile Supercell ‘in fark yaratacağı. Elbette, yeni Giga Inferno, Scattershot ve diğer yeni birliklerin nasıl çalışacağını söylemek için çok erken, ancak savunmaları alt etmenin o kadar kolay olmayacağını söyleyebiliriz.

Keyifli Oyunlar…

webtenoyna.com

webtenoyna
Takip Edin
0 0 vote
Yazarı Oyla
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× Bize Ulaşın...