coc Clash of Clans Th9 – Th10 – Th11 – Th12 ( 3 yıldız ) Saldırı Taktiği 1

Th9 – Th10 – Th11 – Th12 ( 3 yıldız ) Saldırı Taktiği

Evet son zamanlarda ara verdiğimiz saldırı taktikleri bölümümüze devam ediyoruz. Bu bölümümüzde size köy binası 9, köy binası 10, köy binası 11, köy binası 12 ile nasıl 3 yıldız alabilirsiniz, asker seçiminiz ne olmalı, ganimet kasıyorsak hangi level de ne tip askerler seçmeliyiz konusunda taktiklerimizi açıklayacağız.

ganimet
ganimet

Önceliğimiz ganimet kasanlara;

Th9 (Köy binası 9) için ganimet askerleri olarak barch seçmenizi tavsiye ediyoruz. Yani türkçe anlamı ile barbar ve okçu. Eğer ganimet kasıyorsanız öncelikle üst liglerden acilen alt liglere düşmeniz gerekir. Size bu seviye için tavsiyemiz altın 2 ve ya altın 3 ligi. Burada girilmeyen bir çok köy bulabilir ve yağmalayabilirsiniz. Asker asker dedikte bitirmedik biliyorum. O zaman söyle devam edelim. Öncelikle duvarları yıkmak için en az 4 duvar patlatıcı yapmanız gerekli. 8-10 arası dev ve yine 8-10 arası büyücü. Gerisi yarı yarıya barbar ve okçu. Büyü olarakta 3 deprem şifa ve öfke yeterli. Klan kalenize de deprem almayı unutmayın. Karşınıza çıkan köy düzenine göre sadece toplayıcıları barbar ve okçu ile talan edebilir yada ganimet içeride ise devler ve büyücülerle işi bitirebilirsiniz.

Devam edecek……

webtenoyna.com

webtenoyna
Takip Edin

webtenoyna

2009 dan beri sizleri bilgi ile buluşturan bir çok sitenin kurucusu. Oyun deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi sizlere aktarmak en önemli vizyonumuz.
webtenoyna
Takip Edin

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
webtenoyna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
× Bize Ulaşın...