coc Clash of Clans Th9 – Th10 – Th11 – Th12 ( 3 yıldız ) Saldırı Taktiği 1

Th9 – Th10 – Th11 – Th12 ( 3 yıldız ) Saldırı Taktiği

Evet son zamanlarda ara verdiğimiz saldırı taktikleri bölümümüze devam ediyoruz. Bu bölümümüzde size köy binası 9, köy binası 10, köy binası 11, köy binası 12 ile nasıl 3 yıldız alabilirsiniz, asker seçiminiz ne olmalı, ganimet kasıyorsak hangi level de ne tip askerler seçmeliyiz konusunda taktiklerimizi açıklayacağız.

ganimet
ganimet

Önceliğimiz ganimet kasanlara;

TH9 (Belediye Binası 9)

Th9 (Köy binası 9) için ganimet askerleri olarak barch seçmenizi tavsiye ediyoruz. Yani türkçe anlamı ile barbar ve okçu. Eğer ganimet kasıyorsanız öncelikle üst liglerden acilen alt liglere düşmeniz gerekir. Size bu seviye için tavsiyemiz altın 2 ve ya altın 3 ligi. Burada girilmeyen bir çok köy bulabilir ve yağmalayabilirsiniz. Asker asker dedikte bitirmedik biliyorum. O zaman söyle devam edelim.

Öncelikle duvarları yıkmak için en az 4 duvar patlatıcı yapmanız gerekli. 8-10 arası dev ve yine 8-10 arası büyücü. Gerisi yarı yarıya barbar ve okçu. Büyü olarakta 3 deprem şifa ve öfke yeterli. Klan kalenize de deprem almayı unutmayın. Karşınıza çıkan köy düzenine göre sadece toplayıcıları barbar ve okçu ile talan edebilir yada ganimet içeride ise devler ve büyücülerle işi bitirebilirsiniz.

TH10 (Belediye Binası 10)

Th10 (Köy Binası 10) için en kolay ganimet kasılan lvl diyebiliriz. Bunu için öncelikle kristal lige düşmen lazım, ganimet burada. Bundan sonrası sana kalmış, Okçu ve Goblin ile düşük maliyetle güzel ganimet kaldırırsın ölü köylerden, ancak dalmadan önce ganimet depoda mı, yoksa sondajlarda mı kontrol et. 300k – 500k arası her köyden en az 250.000 alabilirsin. Bu taktikte kupa kaybedeceğini unutma, ben kupa kaybetmek istemiyorum diyorsan 2 tercihin var; Kara ve Hava saldırı taktiği.

Kara saldırı taktiği için öncelikle Dev ve Büyücünüzün seviyesini laboratuvardan attırın. Sonra yine yaklaşık 12-14 dev 4-5 duvar patlatıcı ve gerisi büyücü basıp büyü olarak 3 deprem 2 şifa 2 öfke ile hem ganimet, hemde kupa kazanabilirsin. Klan kalene baltalı hatun ( Valkyrie ) ve deprem almayı unutma. Birde full madenci saldırısı var. Full iyileştirme büyüsü ve zehir ile birlikte TH9 köyler için garanti 3 yıldız diyebilirim. Yanlış bile saldırsanız 3 yıldız alıyorsunuz. TH10 köye dalacaksanız mutlaka ölü olmalı yada full TH10 olmamalı.

Hava saldırısı biraz daha kara iksir harcatır, ama 3 yıldız garantidir. Sadece hava savunması full köy olmasın yada TH9 olsun yeter. Hava saldırısı için önerimiz 2 lav tazısı 8-10 Dalkavuk 28 balon ile birlikte büyü olarak 3 hız gerisini de öfke basarsanız farkı görürsünüz. Klan kalenize elektro ejder zehir ve savaş makinesi olarak balon alabilirsiniz.

TH11 (Belediye Binası 11)

Devam Edecek Bekleyin….

webtenoyna.com

webtenoyna
Takip Edin
3 2 votes
Yazarı Oyla
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× Bize Ulaşın...