Clash of ClansHaber Köşesi

coc Clash of Clans Yeni Birlikler 2024

coc Clash of Clans Yeni Birlikler 2024

Yeni Birlik: Kök Binici

Kök Binici, Kışlalarınızı Seviye 17’ye yükselttiğinizde Belediye Binası 15’te bulunan yeni bir İksir birliğidir.

Bu dünya savaşçısı doğa ile o kadar uyumlu ki, kendi kendine yürümesine bile gerek yok – henüz heyecanlanmadın mı? Bekle, çünkü dahası var!

Sert bir ağaç kökünün üstünde savaşa girerken, duvarları parçalayabilir ve savunmaları toza dönüştürebilir! Kök Binici, rakibinizin savunmasında hızlı açıklıklar oluşturmak isteyenler için mükemmel bir seçim olacaktır, çünkü bunlar birincil hedefi olacaktır.

coc Clash of Clans Yeni Birlikler 2024
  • Favori hedef: Savunmalar
  • Hasar türü: Tek Hedef
  • Hedefler: Kara
  • Etki alanı: 20
  • Hareket hızı: 12
  • Eğitim zamanı: 3m 40s

coc Clash of Clans Yeni Birlik The Headhunters

Merhaba arkadaşlar

Hepimizin bildiği üzere Supercell ciddi bir arayış içerisinde, yeni yayınlanan Th13 (Belediye binası 13) ü herkes tamamladı. Th14 (Belediye Binası) ün hazırlıklarına bile başlanmadı. Eeeee napıcak bu insanlar. Klan savaşı klan ligi onlardan da sıkıldık. Durumun farkında olan oyun tasarım grubu çözüm olarak öncelikle bir update paketi yayınladı. Bu pakette barbar kral ve kraliçe nin maksimum 70 lvl olan son seviyesi acilen 75 e çıkarıldı. Okçu kulesi ve büyücü kulelerine yeni seviye ilave edildi. Tabiki bu kadar basit düzenlemeler oyunun müptelalarını oyunda tutmaya yeterli değildi.

Neler Yeni

Önce yeni süper birlikler duyuruldu. Süper cadı ve dev iskelet kardeşleri ile cehennem ejderleri YouTube ve diğer sosyal medyada sunumu yapıldı. Ama bu da etkili olmadı. Yeni birleyler gerekiyordu işte tam bu sırada tasarımcılardan biri bağırdı. Buldummmmmmmm

Yeni Birlik

The Headhunters kafa avcıları

The Headhunters

Evet bu özel birlikler yeni bir heves olabilir. Bizi oyalayabilir. Ama çok çalışmanız gerekiyor sayın Supercell bu oyun artık çok sıkıcı.

Kısaca birliğimizi tanıtırsak Town Hall 12’de bulunan yepyeni bir Karanlık İksir Birliği. Bu gizemli birim, menzilli bir saldırı olarak ölümcül kartları atar, Duvarların üzerinden atlayabilir, aşağıdaki hedeflere karşı ekstra hasar verir:

Kahramanlar

o zaman hepinize keyifli oyunlar…

webtenoyna.com

Yazımızı Beğendiniz mi?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gizli king

Lutfen ölü

webtenoyna

Canlandırıldı…

webtenoyna.com

2
0
Would love your thoughts, please comment.x